Турбота про родину Героя

Дата: 04.06.2024 16:14

Фото без опису            1 червня 2024р. в рамках проєкту «Турбота про родину Героя» з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей завідуючою клубом села Кобилець була організована поїздка “Місто дитячих мрій” до розважального центру міста Коломиї. В заході взяли участь 5 діточок, батьки яких захищають Україну. Граючись та проходячи різноманітні лабіринти та перешкоди, діти отримали море позитивних вражень та емоцій.
        Дякуємо нашим захисникам за кожен новий день, за можливість вчитися, працювати і мріяти про майбутнє! Усі ми у вічному боргу перед Вами!
        Слава кожному захиснику України!!!