Відкриття меморіальних дошок та освята банерів в с. Загайпіль

Дата: 20.05.2024 10:30

Герої не вмирають, не вмирає пам'ять про них, яку ми плекаємо із вдячністю за можливість жити під мирним небом. Своїми грудьми Герої нашої громади закривали країну від ворожих градів. Ми пам'ятаємо, ми вдячні й тому сьогодні, 17.05.2024р. в с. Загайпіль,  відрили меморіальні дошки на честь Гаврильчука Володимира Васильовича, Юхненка Руслана Миколайовича, Якуб'яка Андрія Олеговича та освятили банери в пам'ять про Надурака Мирослава Романовича, Юхненка Руслана Миколайовича, Ляховича Василя Михайловича.

ГАВРИЛЬЧУК Володимир Васильович, 23.09.1975 р.н. уродженець с. Голови Верховинського р-ну., житель с. Підгайчики, навідник танкового взводу танкової роти танкового батальйону військової частини А4267. Загинув поблизу населеного пункту Яковлівка в Бахмутському районі Донецької області 27.11.2022 року.

ЛЯХОВИЧ Василь Михайлович, 16.05.1988 р.н., житель с. Загайпіль. Солдат, кулеметник ІІІ стрілецького відділення,   ІІІ стрілецького взводу, І стрілецької роти. Загинув 19.03.2024р. під час виконання бойового завдання у с. Часів Яр, Бахмутського району, Донецької області.

НАДУРАК Мирослав Романович, 21.10.1984 р.н.  житель с. Загайпіль, старший солдат. Загинув у с. Слобода – Кухарська Київської області, 07.03.2022 року.

ЮХНЕНКО Руслан Миколайович, 29.06.1977 р.н.  уродженець с. Княждвір, Коломийського району, житель  с. Загайпіль. Командир відділення розвідувально-сигнальних засобів взводу управління розвідувальної роти, молодший сержант, помер 19.07.2023 р. у районі населеного пункту П'ятихатки, Запорізької області.

ЯКУБ’ЯК Андрій Олегович, 27.08.1993 р.н.  житель  с. Назірна. Військовослужбовець, інспектор прикордонної служби 3 категорії  - помічник гранатометника, воював у Донецькій області. Помер 12.05 2023 року.

На урочистій церемонії відкриття меморіальних дощок воїнам та освячення банерів були присутні рідні, друзі загиблих, педагоги та учні Загайпільської гімназії, жителі села Загайпіль, представники Підгайчиківської сільської ради.

Висловлюємо велику вдячність рідним ГЕРОЇВ за те, що виховали справжніх патріотів України, які віддали за неї життя.

Світла пам’ять про наших Героїв назавжди залишиться у наших серцях.