Відкриття меморіальних дошок в с. Назірна

Дата: 13.05.2024 14:59

Пекельно боляче за кожного, хто віддає своє життя за наше серцебиття. Меморіальна дошка, банер - це символи пам'яті про тих, хто пройшов війну, своїми грудьми закривав рідну землю.

12 травня в с. Назірна відбулося урочисте відкриття Меморіальних дошок та банерів Якуб'яку Андрію Олеговичу та Колісняку Роману Дмитровичу.

ЯКУБ’ЯК Андрій Олегович, 27.08.1993 р.н.  народився в  с. Назірна, Коломийського району Івано-Франківської області, був військовослужбовецем, інспектором прикордонної служби 3 категорії, помічником гранатометника, воював у Донецькій області, помер 12 травня 2023 року.

Колісняк Роман Дмитрович, 10.02.1977 р.н. уродженець с. Назірна, Коломийського р-ну., був головним сержантом морської піхоти. Загинув у  с. Авдіївка, Донецька область 25.10.2022 року.

Дякуємо ВАМ, Герої, за наші мирні ранки та спокійні вечори, за будні і за свята, за щасливий сміх кожної дитини.

Життя їхні відійшли у вічність, проте вони залишаться гідним зразком героїзму для наступних поколінь.

Вічна Слава Героям України!