ПОДЯКА

Дата: 02.05.2024 09:41

Завдяки сільському голові Підгайчиківської громади Ігорю МАРТИНЮКУ та Гвіздецькому селищному голові Михайлу ДЯКІВУ цього тижня було здійснено поїздку на Схід до наших захисників. Військовим було передано частинку дому у вигляді  домашньої випічки, м'ясних виробів, різних смаколиків, фруктів  та багато особистих пакунків.

Голови територіальних громад щиро привітали командира та весь довірений йому батальйон, який виконує свою місію у бойових зонах. Побажали їм та їхнім рідним благословенної Пасхи, світлого Христового Воскресіння! Подякували воїнам за невтомну службу та мирне небо, яке вони виборюють для нас!                 Фото без опису

Висловлюємо щиру подяку апарату Підгайчиківської сільської ради, керівнику ПП "Степан Мельничук" - Червінському М.В., філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» за допомогу з дизпаливом, всім хлопцям і дівчатам, хто долучився до матеріальної та фінансової допомоги для наших воїнів.

Дякуємо ЗСУ за те, що день за днем наближають нашу Перемогу і за те, що маємо можливість святкувати Великдень у вільній Україні!

Низький уклін всім захисникам!
      Слава Україні! Героям слава!