Бокси від Міжнародного фонду UNICEF Ukraine

Дата: 06.02.2024 15:57

13 територіальних громад Коломийського району отримали дидактичні матеріали щодо ментального здоровʼя, гігієни, мінної небезпеки та приладдя для раннього розвитку дітей від представництва Міжнародного фонду UNICEF Ukraine. Їх передала голова Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації Світлана Онищук спільно з директором департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віктором Кімаковичем. Підгайчиківському сільському голові Ігорю Мартинюку було вручено три бокси з наборами під назвою «Нумо відкривай та розвивай». Таким чином кожен заклад дошкільної освіти нашої громади отримав комплект, який містить навчальні та ігрові матеріали: розвивальні та настільні ігри, книги, зошити, розмальовки, навчальні брошури, та інші корисні речі. Їх можна використовувати індивідуально та у групах, в ігровому форматі навчаючи дітей навичкам критичного мислення, виконання творчих завдань та важливих аспектів сьогодення. Такі набори допоможуть забезпечити всебічний розвиток та емоційний комфорт дітей.
      Щиро дякуємо фонду UNICEF Ukraine за підтримку та подарунки для наших дошкільнят!