ПІДГАЙЧИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, с. Підгайчики

Проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 05.02.2024 09:49
Кількість переглядів: 49

Спорт допомагає від психологічної перевтоми, покращує емоційний стан дитини та в цілому підвищує загальне самопочуття. Спорт надає впевненості в собі. Займаючись спортом, дитина стає витривалішою, починає легше долати навантаження в буденному житті.

І саме для підтримання спортивної форми школярів по всій Україні відбуваються наймасштабніші учнівські змагання  «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», що реалізуються за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом - «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». Заклади освіти Підгайчиківської сільської ради теж долучилися до проєкту.

Вже відбувся І етап змагань на базі закладів освіти, а саме: у Джурківській гімназії з волейболу серед дівчат, хлопців та футзалу, у Загайпільській гімназії відбувся волейбол серед дівчат, а у Підгайчиківському ліцеї провели змагання з футзалу. Команди – переможці першого етапу боротимуться за першість в ІІ етапі – територіальному 06.03.2024 року на базі Підгайчиківського ліцею.

Вдячні нашим учням за виявлену ініціативу в залученні до змагань, вдячні ЗСУ за можливість навчатися, грати та досягати успіхів.

Разом ми ПЕРЕМОЖЕМО!!!!