Відпочинок дітей у санаторію "Прикарпатський МОЗ України"

Дата: 30.01.2024 16:47

Сьогодні, вже третій рік поспіль, діти нашої громади за особистим сприянням сільського голови Ігоря Мартинюка мали можливість поїхати на оздоровлення та відпочинок у санаторій «Прикарпатський МОЗ України» у м. Яремче. Цьогоріч 15 діточок зможуть відпочити у райському куточку Прикарпаття. Висловлюємо найщиріші слова подяки адміністрації санаторію та виконавчому директору санаторію - Мельнику Роману Михайловичу за можливість безкоштовно оздоровлювати юних мешканців Підгайчиківської громади. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я та процвітання. А нашим відпочивальникам бажаємо набратися сили, позитивних емоцій та незабутніх вражень. Сподіваємося і на подальшу плідну співпрацю з санаторієм «Прикарпатський МОЗ України» в рамках підтримки нашої громади.