НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

Дата: 14.11.2023 16:18

Наша країна рухається у напрямку модернізації сфер діяльності, орієнтованої на  європейські та світові стандарти. Уряд працює у швидкому темпі нових управлінських рішень та реформ. Ці зміни торкнулися також і освіти. Тепер педагоги та науковці держави працюють над створенням Нової української школи. Її засади перетворень викладено у Концепції НУШ. А для цього потрібні не лише інструменти (сучасні підручники, посібники, обладнання, гарні класи), а передусім якісні педагогічні кадри агенти змін, що вчитимуть дітей по-новому у новій школі.

Педагогічні працівники закладів освіти Підгайчиківської сільської ради об’єдналися у творчі спільноти, згідно освітніх галузей, які визначає державний стандарт . Метою, якої є підвищення професійної компетентності та залучення до науково-дослідницької діяльності, ознайомити педагогів з інноваціями у сфері освіти України; вмотивувати педагогів працювати за новими методиками та технологіями в умовах реалізації Концепції Нової української школи; сприяти формуванню необхідних компетенцій для успішної самоосвіти, самореалізації та самовдосконалення вчителів закладів освіти.

Педагоги будуть поглиблено вивчати досягнення сучасної науки та впроваджувати у свою педагогічну практику а також ділитися досвідом з колегами в таких студіях і під керівництвом таких педагогів:

Назва студії

Категорія педагогічних працівників

1.

Мовно-літературна

студія

вчителі української мови та літератури, зарубіжної літератури, іноземних мов

Фестрига Марʼяна Дмитрівна

Лукинюк Інна Ярославівна

2.

Природничо-математична студія

вчителі природознавства, біології, географії, хімії, екології, математики, фізики, інформатики

Гайдащук

Ірина

Петрівна

Дерцені Ірина Михайлівна

3.

Студія художньо-історичного та здоров'язбережувального спрямування

вчителі історії, права, захисту України, малювання, музики, християнської етики

вчителі трудового навчання, технологій, основ здоров'я, фізкультури, хореографії

Cенюк Тарас Дмитрович

Гураль

Христина

Олександрівна

4.

Студія початкових класів

вчителі початкових класів

Ткачук Галина Миколаївна

Герелюк Людмила Анатоліївна

5.

Студія дошкільної освіти

вихователі та інші педагогічні працівники ЗДО

6.

Студія соціально-психологічного спрямування

асистенти вчителів, психологи, соціальні педагоги, педагоги - організатири, класні керівники

Зайцева Надія Ярославівна

Куриляк Іванна Іванівна

Бажаємо ефективної праці та впровадження перспективного педагогічного досвіду для успішного освітнього, морального і патріотичного розвитку маленьких українців.