Благодійний  ярмарок  на підтримку Збройних Сил України

Дата: 26.10.2023 09:11

23 жовтня 2023 року у Підгайчиківському ліцеї відбувся благодійний  ярмарок  на підтримку Збройних Сил України.   Доброчинна подія об’єднала учнів, вчителів, батьків та мешканців громади у бажанні долучитися до збору коштів нашим військовим. На ярмарку  можна було придбати найрізноманітніші смаколики, виготовлені турботливими руками місцевих господинь. Столи вгиналися від кількості смачної продукції на продаж, а в актовому залі ніде було впасти яблуку від бажаючих їх придбати! Всі зібрані кошти будуть передані військовим з Підгайчиківської громади.

Дякуємо кожному, хто долучився до організації та проведення заходу! Об’єднуємо зусилля та згуртовуємось заради перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!