Футбольний турнір в пам'ять про загиблих Героїв за незалежність України

Дата: 10.10.2023 09:51

Фото без опису        Регулярні заняття футболом сприяють поліпшенню рухової координації і роблять позитивний вплив на всі без винятку системи та органи організму за рахунок збільшення кількості споживаного організмом (що особливо важливо для серця). До того ж, гра у футбол зміцнює кістки, а це істотно знижує ризик перелому при падінні.
        Систематичні заняття спортивними футболом сприяють значному приросту силових показників, життєвої ємності легень і максимального споживання кисню в порівнянні з нетренованими особами. Також заняття футболом призводять до формування більш економічного варіанта функціонування серцево-судинної системи в спокої.
       А цього року 8 жовтня 2023 року гра у футбол для команд сіл Гвіздець, Матеївці та Загайпіль стала ще й загартовуванням, адже довелося грати під час дощу і в прохолодну погоду. Адже на стадіоні с. Загайпіль відбувся футбольний турнір в пам'ять про загиблих Героїв за незалежність України, жителів Загайпільського старостинського округу Підгайчиківської сільської ради: Надурака Мирослава Романовича, Колісняка Романа Дмитровича, Якуб'яка Андрія Олеговича, Юхненка Руслана Миколайовича. На урочистій частині, перед самою грою, їхню пам'ять вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до їхніх могил.
      Цей турнір відбувся без визначення переможців. Було проведено кілька дружніх ігор та отримано масу задоволення через незвичні умови.