Дата: 03.10.2023 15:02

02 жовтня вже традиційно, одночасно в усіх регіонах України відбувся Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів та учениць «Challenge Fest». Долучилися до про проведення цього заходу і заклади освіти Підгайчиківської сільської територіальної громади. Основною метою цього заходу є популяризація фізичної культури і спорту, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я, залучення якомога більше учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом.
             Дякуємо всім, хто долучився і взяв участь у флешмобі!!!