Відкриття Місцевої пожежної охорони та Центру Безпеки Громадян

Дата: 14.07.2023 10:52

12 липня 2023 року в с. Підгайчики відбулось урочисте відкриття Місцевої пожежної охорони та Центру Безпеки Громадян. Варто зазначити, що такий Центр безпеки – є першим в Коломийському районі. Наразі тут відкрилась місцева  пожежна охорона, згодом додасться поліцейська станція та вже працює на території громади амбулаторія, швидка допомога. Саме з думкою про захист громади було прийняте рішення про відкриття місцевої пожежної охорони, особливо після ряду пожеж на території нашої громади.

На урочистий захід завітали представники депутатського корпусу, Коломийської районної влади, обласного та районного керівництва ДСНС та поліції. Зокрема серед гостей були  Вінтоняк Олена Василівна – народний депутат України, Глушков Любомир Олексійович – голова Коломийської  районної військової адміністрації, Левконович Надія Михайлівна – депутат Івано-Франківської обласної ради, Угрин Іван Михайлович – голова Коломийської районної ради, Пачків Володимир Васильович – заступник начальника  ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області, Мочерняк Андрій Петрович – керівник Коломийського районного управління ДСНС, Могильняк Іван Дмитрович – заступник начальника Коломийського районного відділу поліції, Бота Іван Валерійович – директор місцевої філії  « Перспектив» ПАТ «Зернопродукт  МХП».

За доброю українською традицією отець Василь, настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста с. Кобилець благословив  всіх присутніх та окропив свяченою водою наших пожежників, щоб їм добре велася робота та щоб Божа опіка була завжди з ними.

До відкриття пожежної охорони долучились чимало мешканців громади, спонсорів та меценатів. Тож  Ігор Петрович висловив щирі слова подяки кожному і кожній, хто допомагав і відзначив подяками сільського голови всіх, без кого не можливе б було і саме відкриття.

Тож під синьо-жовтим прапором, під охороною золотого Герба, під мирним небом України хай розвивається та розквітає  Підгайчиківська громада. А нашим хлопцям – пожежникам бажаємо мати серце лева і мужність воїна, і щоб їм доводилося якнайрідше гасити справжні пожежі.