Велосипедний туризм

Дата: 12.05.2023 15:11

В наш час набувають популярності нові напрями туризму, одним з яких є велосипедний туризм. Попит на нього пов’язаний, насамперед, з модою на здоровий спосіб життя. Все більше людей починають надавати перевагу правильному харчуванню та заняттям спортом. Велоспорт є гарним вибором, адже вибираючи його можна не тільки стежити за своїм фізичним станом, а й з користю провести час, катаючись різними маршрутами.
   Учні Підгайчиківського ліцею крокують в ногу з часом. 06.05.2023 року учні Підгайчиківського ліцею, а саме Качурак Олександр, Боричев Максим, Чередарчук Владислав під керівництвом тренера Савчука Віктора Степановича привезли перемогу до рідного села Підгайчики в ІІ етапі (обласному) змагань з велосипедного туризму в рамках Чемпіонату України серед юнаків з велосипедного туризму. Дане змагання відбулося в смт. Богородчани. На підставі протоколу суддівської колегії команда з Підгайчиківського ліцею стала абсолютним переможцем.
    Бажаємо тільки підвищувати планку, так, як ви і робите (3 місце по туризму в обласному етапі, 1 місце з велоспорту в ІІ етапі). І проявити себе якнайкраще на Чемпіонаті України з велосипедного туризму.