Змагання з пожежно-прикладного спорту

Дата: 24.04.2023 13:45

Гарного, погожого дня  21 квітня 2023 року на базі Підгайчиківського ліцею відбулась урочиста церемонія відкриття змагань з пожежно-прикладного спорту за категоріями юнаки (молодша група - від 12 до 14 років) між закладами освіти Підгайчиківської сільської ради. 3 команди дітей з Джурківської гімназії, Загайпільської гімназії, Підгайчиківського ліцею по 6 учасників у кожній з них взяли участь у змаганнях.
        Привітати учасників спортивного заходу прибули начальник ВЗНС Коломийського РУ ГУ ДСНС в області Михайло ДЗЬОМБАК, провідний інспектор ВЗНС Коломийського РУ ГУ ДСНС в області Арсен КОТЮК, головний інспектор ВЗНС Коломийського РУ ГУ ДСНС в області Назар ОЛЕНЮК.
        Програма змагань для проведення 1 етапу змагань (на рівні громади) включала в себе такі види фізичних навантажень та вправ:
1) Для юнаків та юніорів підтягування на перекладені;
2)  Біг 60 метрів;
3) Човниковий біг 4х9 метрів:
4) Естафета.
   А далі відбувся перший вид змагань “Підтягування на перекладені ”, в якому сильнішими себе показали:
-    Сеньків Орест, Гаврилків Максим, Сеньків Богдан, Шумоляк Станіслав (Джурків);
-    Якубовський Ярослав, Качурак Олександ (Підгайчики)
Під час другого виду змагань “ Біг 60 метрів ” найшвидшими виявилися:
-    Качурак Олександ, Боричев Максим (Підгайчики);
-    Мартинюк Олексій, Андрусяк Станіслав, Махетчук Давид (Загайпіль);
-    Гаврилків Максим (Джурків).
Третій вид “Човниковий біг 4х9 метрів” з найкращим часом подолали:
-    Качурак Олександ, Боричев Максим, Мельничук Богдан (Підгайчики);
-    Андрусяк Станіслав, Якубовський Рустам (Загайпіль);
-    Сеньків Богдан (Джурків).

Естафету проходили команди почергово, кожен член команди мав свій відрізок для проходження. Найкращий час показала команда з Підгайчиківського ліцею, зайнявши 1 місце. Друге місце посіли хлопці з Джурківської гімназії. Третє місце – команда Загайпільської гімназії.
    Сформовано збірну команду від Підгайчиківської територіальної громади для участі в 2 етапі між командами громад Коломийського району.