ПІДГАЙЧИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, с. Підгайчики

" Готуємось до Великодня разом"

Дата: 14.04.2023 11:20
Кількість переглядів: 91

Свято Великодня – це особливий день духовного очищення і просвітлення. Це  початок нового життя. Тож нехай день Воскресіння Христового увійде у ваші оселі, подарує вам здоров’я і благополуччя, мир і спокій, щастя і достаток, духовність і щирість. Хай сьогодні і завжди ваша душа іскриться вірою, помисли — добром, а серце — любов’ю.

Учні та вихованці закладів освіти Підгайчиківської громади також долучились до Великодніх передсвяткових приготувань і власноруч готували випічку нашим захисникам, а також обереги та вітальні листівки. А діточки у дитсадках  разом з вихователями вчились пекти пасочки та розмальовувати писаночки.