Допомога нашим захисникам

Дата: 14.04.2023 09:23

Слава Україні!
      Щиро дякуємо Вам всім і кожному зокрема, хто відгукнувся на наш заклик і  долучився до збору коштів для придбання надзвичайно необхідної і життєво важливої техніки для нашого колеги, захисника Гломби Петра Михайловича і його побратимів. За зібрані кошти ми придбали професійного планшет та потужний павербанк. На даний час  ці гаджети допомагають нам нищити ту нечисть , яка посягає на мир та спокій у наших домівках.

Всі продукти, маскувальна сітка , засоби гігієни, окопні свічки та багато іншого доставлено військовим.

Разом згуртувавшись ми є великою і рушійною силою, яка веде нас до перемоги!!!!
     Бажаємо всім щасливих та головне мирних Великодніх свят та швидкої ПЕРЕМОГИ !