Важлива зустріч у Підгайчиківському ліцеї

Дата: 10.02.2023 21:11

Фото без опису10 лютого 2023 року в Підгайчиківському ліцеї Підгайчиківської сільської ради відбулася зустріч з начальником кадрового забезпечення Коломийського РВП майором поліції Гдичинським Ігорем Ярославовичем, начальником Коломийського районного центру комплектування та соціальної підтримки полковником Шаховцем Володимиром Миколайовичем та головою Підгайчиківської сільської ради Мартинюком Ігорем Петровичем.

Зустріч довелося провести в укритті, зважаючи на оголошену повітряну тривогу по всій Україні на той момент.

Під час зустрічі Володимир Миколайович проінформував присутніх про проведення мобілізації громадян до лав Збройних Сил України, стан виконання планових завдань щодо поставки техніки для забезпечення потреб Збройних Сил України та порядок бронювання працівників підприємств, установ, організацій.

Ігор Ярославович наголосив про обов'язок громадян України захищати свою державу від збройної агресії та важливість формування військових частин та поставки мобільних ресурсів для виконання конституціїного обов'язку - захисту держави від агресора . Зазначив, що добровольці в лави ЗСУ мають бути патріотично налаштованими та нагадав про гендерську рівність в цьому питанні.

Дякуємо за важливі роз'яснення щодо мобілізації.