Благодійна допомога закладам освіти Підгайчиківської ТГ

Дата: 17.01.2023 15:35

У партнерстві з ГО «Сильно» за підтримки дитячого фонду UNICEF Ukraine 13.01.2023 року передали першу партію  спортивних наборів для дітей шкільного віку закладів освіти Підгайчиківської сільської ради.
     Колективи дітей та працівників Джурківської гімназії, Загайпільської гімназії, Підгайчиківського ліцею, Назірнянської початкової школи щиро дякує Вам за благодійну допомогу. Спасибі Вам, що ви вмієте надати допомогу, яка є актуальною та сприяє розвитку сучасної молоді. Завжди приємно відчувати тепло багатьох сердець, які вболівають за дитячі долі та сприяють урізноманітненню відпочинку дітей.
       Є люди, які роблять цей світ добрішим. Ви відноситеся саме до таких. Як же добре, що є такі організації!
       Ми дуже цінуємо Вашу увагу і розуміння, небайдужість до дітей, надану допомогу й дуже сподіваємося на подальшу співпрацю.
        Сектор освіти, молоді та спорту, культури, туризму Підгайчиківської сільської ради.