Вітання з Новим 2023 роком

Дата: 31.12.2022 20:29

Фото без описуЗакінчується 2022 рік. Рік, який назавжди змінив наше життя. Здається, що час зупинився 24 лютого. Цей рік приніс всім українцям багато болю, страху, тривог, втрат та випробувань. Але водночас, він навчив нас єдності, згуртованості, стійкості та незламності. Навчив нас цінувати підтримку рідних і друзів.

Дуже багато змінилося за цей рік. Змінилися наші погляди на життя, змінилося коло наших друзів, змінилися і подорослішали не по роках наші діти.

Підходить кінець найкоротшого року: без батька, без брата, без сина , без матері, без дочки... Цієї ночі вшануйте пам'ять тих, кого немає серед живих через війну. Тих, хто поліг у бою за нашу свободу, й тих,  кого вбили росіяни.

Вклоняюся кожному Герою, який сьогодні на війні тримає міцну оборону нашої неньки України.

В очікуванні Нового року всі українці в молитві загадають одне бажання - Перемога. Адже в новорічну ніч всі вірять в диво.

Вітаю всіх з наступаючим Новим Роком!

Хочу побажати всім нам ПЕРЕМОГИ і МИРНОГО НЕБА.

Нашим захисникам і захисницям, якнайшвидше повернутися живими і здоровими в рідні домівки та обійняти найрідніших людей.

Нехай у Новому році всіх супроводжує Мир, злагода, успіх і достаток. Насолоджуйтесь кожною миттю вашого життя, оточуйте своїх близьких теплом і турботою, зігрівайте їх своєю любов'ю. Нехай Новий рік буде роком виконання бажань та втілення в життя всіх планів. Нехай в Новому році очі світяться щастям, серце переповнює радість, а на обличчі сяє посмішка.

З наступаючим Новим роком!

Адміністрація Підгайчиківської сільської ради.