Комендантська година і заборона салютів: особливості святкування Нового року-2023

Дата: 28.12.2022 09:19

Шановні жителі Підгайчиківської територіальной громади !

Повідомляємо Вас, що у Новорічну ніч та протягом усіх Різдвяних свят комендантська година в Україні не скасовується, порушників затримуватимуть.

Люди, які вийдуть на вулицю між 23:00 31 грудня та 5:00 ранку 1 січня, можуть бути притягнуті до відповідальності за порушення комендантської години.

У Нацполіції ще раз нагадала, що піротехнічні засоби та їх реалізація, їх використання  на всій території України прямо заборонені. Поліція реагуватиме на випадки святкувати з петардами та салютами.

Заборонені також феєрверки, петарди, салюти, хлопавки. Їх не можна продавати та використовувати ані в громадських місцях, ані на подвір’ях приватних садиб.