🕯Загинув, захищаючи Україну🇺🇦

Дата: 08.11.2022 09:04

03.11.2022 року, захищаючи волю і незалежність України у війні з російськими окупантами загинув дільничний інспектор прикордонної служби 1 категорії відділення дільничних інспекторів прикордонної служби відділу прикордонної служби "Косине", старший сержант -  РОМАНЮК ІВАН ПЕТРОВИЧ 1976 р.н. житель с. Підгайчики, Коломийського району, Підгайчиківської ТГ.
   Захисник загинув під час артилерійського обстрілу завданого військовими формуваннями російської федерації, отримавши поранення не сумісні з життям у Бахмутському районі Донецької області.
          Висловлюємо щирі співчуття родині.🙏
          Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, проте світлі спогади про Героя України завжди будуть сильнішими за смерть… Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Івана назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій.
Вічна та світла пам’ять герою!🕯🇺🇦
Герої не вмирають!