З Днем Вчителя !!!

Дата: 30.09.2022 13:52

Шановні працівники освіти!

Шановні освітяни – ветерани праці!

Прийміть щирі вітання  з нагоди вашого професійного свята! Ваша робота – це не просто праця, це справжнє покликання, до якого потрібно підходити тільки з відкритим серцем і всією добротою душі, адже Вам довірено найбільше багатство нашої країни - діти.  Дякуємо  за ваше душевне тепло, за мудрість, за чесність та величезне терпіння. Нехай кожен день приносить вам радість, а учні з повагою ставляться до ваших зусиль.

Особливі вітання педагогічним працівникам, які сьогодні на заслуженому відпочинку. Низький уклін Вам за вагомий внесок у розвиток освіти. Ваші мудрість і знання зберегли і примножили найкращі традиції галузі, возвеличили звання ВЧИТЕЛЬ – провідника вічних цінностей. Щороку наша освітянська родина поповнюється молодими кадрами, які з вдячністю використовують досвід ветеранів-педагогів, а також впроваджують сучасні інноваційні технології.

У цей складний для України час результати вашої праці проявилися у героїзмі, відвазі, сміливості, самопожертві  нашим ВОЇНАМ, що боронять рідну БАТЬКІВЩИНУ!

То ж і надалі з ще більшою наполегливістю досягайте успіхів, пізнавайте радість і щастя!

Здоров`я,миру та перемоги всім вам і вашим родинам!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!