Привітання з Днем Незалежності та Днем Державного Прапора

Дата: 23.08.2022 13:50

Шановна громадо!

Прийміть найщиріші вітання із національними святами нашої державності – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України! 2022 року українці святкують 31-у річницю становлення нашої держави.
      Зараз перед нашим суспільством постали виклики, які перевіряють на міцність прагнення українського народу до самостійності та незалежності. Україна переживає найважчі дні своєї історії в протистоянні з силами, що посягають на суверенітет держави.
          Наші діти – ровесники Незалежності вже готові змінити країну.
          У ці дні пригадаймо тих Героїв, які поклали своє життя заради нашої свободи.
       Щиро зичимо усім миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.
         У цей День незалежності ми всі маємо молитися за Україну, за її щасливе майбутнє, за її людей, що всіма силами підтримують єдину та неподільну країну!
           І нехай у всіх добрих справах допоможе нам Бог!
Слава Україні!

З повагою до Вас,