30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Дата: 29.07.2022 10:20

30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми.
   На сьогодні одним із найганебніших явищ, які існують у сучасному світі є торгівля людьми. Це явище, яке порушує права людини, принижує її честь та гідність. Щороку по всьому світі мільйони людей, які шукають кращої долі, потрапляють у трудове рабство.
Торгівля людьми - це експлуатація людей з метою отримання вигоди. Як правило, жертви потрапляють у трудове, сексуальне або домашнє рабство.
     Торгівля людьми - найбільш активно прогресуюча злочинна діяльність, яка приносить щорічний дохід близько 150 мільярдів доларів США. Особливо вразливі ті особи, які через бідність або відсутність роботи мають намір покинути свій будинок в пошуках кращого життя.
      У сучасному рабстві перебувають понад 20 мільйонів людей. У більшості випадків люди стають жертвами торгівлі людьми через обман чи шляхом примусу. Злочинці - як правило, люди, яких жертви добре знають і довіряють їм. Коли люди стають об'єктами експлуатації, вони змушені працювати багато годин поспіль, або взагалі не отримуючи винагороди за свою працю, або отримуючи мізерну оплату. Крім того, жертви можуть нерідко піддаватися фізичному або психологічному насильству: загрозам, згвалтуванням, інше.Майже завжди у жертв забирають документи і примушують платити вигадані борги.
Торгівля людьми - це глобальне явище, яке має місце прямо зараз в кожній без винятку країні.
    Ось так змістовно провели свій час сьогодні читачі нашої бібліотеки. Після спілкування діти почитали книжки в бібліотеці с. Загайпіль, обговорили події які відбуваються в Україні сьогодні.  Слава Україні!!!

Ток-шоу-диспут  до всесвітнього Дня  боротьби з торгівлею людьми: " Ми проти рабства" провели в с. Джурків.