Щодо відкликання з ринку продуктів

Дата: 18.04.2022 15:06

До  Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшов лист Державної служби України з питань безпечності та захисту споживачів щодо листа Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками від 21 березня 2022 року № 1748-001.1/002.0/17-22 стосовно повідомлення Агенції з лікарських засобів та медичних виробів Туреччини (ТММDA) від 18 березня 2022 року щодо відкликання з ринку компанією Abbott Laboratuarlari Ith. Ihr. ve Tic. Ltd. Sti. продуктів Similac Alimentum та Similac Elecare.

Шановні споживачі! У разі виявлення вищезазначеної продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 51-13-89 або звертайтесь до територіальних управлінь.