Екскурсія для внутрішнього переміщених гостей села Джурків

Дата: 04.04.2022 14:58

....і якби на те моя воля,
написала б я скрізь курсивами:
— Так багато на світі горя,
люди, будьте взаємно красивими!
                                   Ліна Костенко.
Під таким гаслом 31.03.2022р. працівники Культури с.Джурків, провели ознайомлюючу екскурсію для внутрішнього переміщених гостей села. До культурного заходу долучилися працівники гімназії, де в місцевому музеї, заснованим вчителем Михайлом Миколайовичем Сов'яком, був проведений захоплюючий історичний екскурс джурківським краєм.
Атмосфера була направду дуже теплою, адже пройшовшись пам'ятними місцями села, в наших гостей залишились незабутні враження, а послухавши місцеві легенди про кутки села та назви полів, то радісні посмішки ще довго не зникали з їхніх облич, а доповненням такої хвилі позитиву, стала гуманітарна допомога від сільської Ради с. Джурків. Неможливо описати словами ті емоції, слова вдячності та щирі обійми  цих чудових людей.
Ми впевнені,що такі заходи будуть відбуватися ще не раз і всі гості відчуватимуть себе однією великою спільнотою с.Джурків, адже ми всі єдиний народ, єдиної країни України!!! Слава Україні!!! Слава Ісусу Христу!!!