Про внесення змін до бюджету Підгайчиківської сільської територіальної громади на 2022 рік

Дата: 18.02.2022 12:12

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

КОЛОМИЙСЬКИЙ РАЙОН

восьме демократичне  скликання

VІІ сесія

(перше пленарне засідання)

РІШЕННЯ

22 лютого 2022 року                                                                       с.Підгайчики

№ _____-VІІ/2022

Про внесення змін до бюджету

Підгайчиківської сільської

територіальної громади на 2022 рік

Керуючись п.7 ст.78 Бюджетного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Підгайчиківської сільської ради від 23 грудня 2021 року № 373-VІ/2021 «Про бюджет Підгайчиківської сільської територіальної громади на 2022 рік», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Збільшити дохідну частину бюджету Підгайчиківської сільської територіальної громади по загальному фонду за КБКД 41053300 «Субвенція з місцевого бюджету на утримання об'єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування» на суму 10 000,00 гривень.

2. Внести зміни в бюджетні призначення головному розпоряднику бюджетних коштів Підгайчиківській сільській раді в саме: збільшити бюджетні призначення по загальному фонду за бюджетною програмою 0111151 «Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів за рахунок коштів місцевого бюджету» по КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» - 10 000,00 гривень. Рішення Чернелицької селищної ради від 21.12.2021 року №645-9/2021 «Про бюджет Чернелицької селищної ради на 2022 рік».

3. Фінансовому відділу Підгайчиківської сільської ради забезпечити  внесення змін до розпису бюджету Підгайчиківської сільської територіальної громади 2022 рік за відомчою, програмною та економічною ознаками.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову Підгайчиківської сільської територіальної громади  Ігоря  Мартинюка  та на постійну комісію з питань  планування, податків, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (заступник голови комісії).

Сільський голова                                            Ігор МАРТИНЮК