Дата: 04.01.2022 15:42

«Забезпечення підготовки та проведення призову громадян

на військову строкову службу та на військову службу

за контрактом на 2022-2025 роки»

в Підгайчиківській територіальній громаді

І.  Загальні положення

Суспільно-політична ситуація, що склалася на сході нашої держави, потребує мобілізації зусиль місцевих органів влади і державних структур, відповідальних за правопорядок і безпеку у країні та її захист від зовнішнього військового втручання, а також значних матеріальних та фінансових ресурсів для забезпечення готовності територіальних підрозділів Збройних Сил України, Національної поліції України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших військових формувань та правоохоронних органів України та ДСНС України до виконання завдань за призначенням. Військовий комісаріат організовує військовий облік і підготовку громадян України до військової служби, в тому числі допризовну підготовку молоді, підготовку призовників з військово-технічних спеціальностей, військово-патріотичне виховання та забезпечує їх призов на строкову військову службу та військову службу за контрактом. Постійно веде облік наявних призовних ресурсів.

Призовна та медичні комісії організовують медичний огляд, призначення призовників у команди та відправку їх на обласний збірний пункт.

Військовий комісаріат постійно веде роботу з підтримання у належному стані адміністративної будівлі та призовної дільниці.

П. Обґрунтування доцільності розроблення програми

Програма "Забезпечення підготовки та проведення призову громадян на строкову військову службу та на військову службу за контрактом на 2022-2025 роки розроблена на виконання законів України "Про оборону України", "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", "Про військовий обов’язок і військову службу", "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання указів Президента України про призов громадян України на строкову військову службу у 2022-2025 роках та на виконання Постанови Кабінету Міністрів України  від 21.03.2002 року № 352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову службу».

Ш. Завдання  програми

Основними завданнями Програми є:

- покращення якості приписки та проведення якісного призову громадян;

- проведення якісного медичного обстеження та лікування призовників;

- 100-відсоткового виконання плану призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом;

- забезпечення роботи медичної та призовної комісій;

- недопущення зриву засідань призовної комісії;

- підвищення якості оформлення документів на призовників;

- проведення якісного вивчення призовників та їх морально-ділових якостей;

- якісне формування команд та відправка їх на обласний збірний пункт;

- організація допризовної підготовки юнаків та проведення практичних стрільб з призовною молоддю;

- проведення роботи по розшуку призовників, які ухиляються від проходження призовної комісії.

– проведення заходів з військово-патріотичного виховання молоді та заходів з інформаційного забезпечення;

- направити в лави Збройних Сил України (виконання конституційного обов’язку) молодь, яка за своїми морально-психологічними та фізичними якостями придатна для проходження військової служби;

ІV. Шляхи і способи виконання програми

Обсяг фінансування програми "Забезпечення підготовки та проведення призову громадян на строкову військову службу та на військову службу за контрактом на 2022-2025 роки ", з сільського бюджету для реалізації заходів програми визначається, виходячи із можливостей його дохідної частини.

V. Термін виконання програми

Програма "Забезпечення підготовки та проведення призову громадян на строкову військову службу та на військову службу за контрактом на 2022-2025 роки" розрахована на 2022-2025  роки.

VI. Обсяги та джерела фінансування програми

Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету, а також інших джерел фінансування відповідно до вимог чинного законодавства.

VII. Очікувані результати від реалізації програми

Виконання Програми дасть можливість:

- виконати Закон України «Про військовий обов’язок та військову службу» від 04.04.2006 року (зі змінами);

- виконати Постанову Кабінету Міністрів України  від 21.03.2002 року № 352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову службу»;

- виконати укази Президента України про призов громадян України на строкову військову службу в 2022-2025 роках;

- забезпечити виконання державної програми переходу Збройних Сил України на військову службу за контрактом;

- підвищити якість патріотичного виховання молоді територіальної громади;

- підвищити якість медичного обстеження та лікування призовників по територіальній громаді;

- підвищити роботу з вивчення морально-психологічних якостей призовників;

- виконувати доручення вищестоящих органів у повному обсязі та у встановлені терміни;

- направити в лави Збройних Сил України (виконання конституційного обов’язку) молодь територіальної громади, яка за своїми морально-психологічними та фізичними якостями придатна для проходження військової служби.

Показники

Всього, грн.

Автотранспортні послуги (оповіщення призовників та військовозобов’язаних для проходження медичних комісій в Коломийському ОМТЦК та СП)

3000