Про Громадський бюджет (бюджет участі) Підгайчиківської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Дата: 08.12.2021 16:38

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

КОЛОМИЙСЬКИЙ РАЙОН

восьме демократичне скликання                                                                                    VІ сесія

(друге пленарне засідання)

РІШЕННЯ

13 грудня 2021 року                                                                              с.Підгайчики

ххх-VІ/2021

Про  Громадський бюджет

(бюджет участі) Підгайчиківської

територіальної громади на 2021-2023 роки.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою удосконалення діалогу між владою та громадою, забезпечення прав жителів Підгайчиківської територіальної громади на участь у самоврядуванні через залучення громадськості до розподілу коштів місцевого бюджету для вирішення важливих питань соціально-економічного та культурного розвитку, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про Громадський бюджет (бюджет участі) у Підгайчиківській територіальній громаді (додаток 1).

2. Затвердити Програму «Громадський бюджет (бюджет участі)  в Підгайчиківській територіальній громаді на 2021-2023 роки» (додаток 2).

3.Встановити, що під час формування бюджету на 2022 рік в рамках Громадського бюджету (бюджету участі) передбачаються кошти на реалізацію проектів, відібраних відповідно до Положення про Громадський бюджет (бюджет участі) в Підгайчиківській територіальній громаді та затверджених параметрів Громадського бюджету (бюджету участі) на 2022 рік. Обсяг цих коштів не може бути зменшений та перерозподілений при прийнятті бюджету Підгайчиківською сільською радою.

4.Параметри Громадського бюджету (бюджету участі)  на наступний рік затверджуються рішенням про бюджет Підгайчиківській територіальній громаді.

5.Виконання цього рішення покласти на виконавчий комітет Підгайчиківської сільської ради.

6.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та  соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                    Ігор МАРТИНЮК