Про скасування рішення Підгайчиківсьткої сільської ради

Дата: 08.12.2021 13:56

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

КОЛОМИЙСЬКИЙ РАЙОН

восьме демократичне скликання

VІ сесія

(друге пленарне засідання)

РІШЕННЯ

13 грудня 2021 року                                                                              с.Підгайчики

ххх-VІ/2021

Про скасування рішення

Підгайчиківсьткої сільської ради

Керуючись пунктом 15,  статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Скасувати рішення сесії № 290-V/2021 від 17.08.2021 року «Про внесення змін до рішення №27-І/2020 від 10.12.2020 року «Про перелік окремих категорій населення, яким передбачено пільги в оплаті за житлово-комунальні послуги, електроенергію, газ, зв’язок за рахунок коштів бюджету Підгайчиківської територіальної громади».

2.  Паспорт Програми  соціального захисту інвалідів  по зору І-ІІ групи та інвалідам загального захворювання І групи на 2021-2023 рік викласти в новій редакції, що додається.

3.Відділу фінансів Підгайчиківської сільської ради щорічно передбачати кошти на реалізацію заходів Програми, виходячи із фінансових можливостей дохідної частини бюджету.

4. Дане рішення набирає чинності та застосовується з 01.01.2022 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Підгайчиківського сільського голову.

Сільський  голова                                              Ігор МАРТИНЮК