Про розгляд депутатського звернення Танасійчука Т.М.

Дата: 08.12.2021 13:55

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

КОЛОМИЙСЬКИЙ РАЙОН

восьме демократичне  скликання

VI сесія

(друге пленарне засідання)

РІШЕННЯ

13 грудня 2021 року                                                           с.Підгайчики                             № ХХХ-VІ/2021

Про розгляд депутатського

звернення Танасійчука Т.М.

Відповідно до  п.13 частини першої ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», розглянувши депутатське звернення депутата Підгайчиківської сільської ради  по виборчому округу №5 Танасійчука Тараса Мирославовича, стосовно внесення змін до рішення №257-V/2021 від 09.07.2021 року, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в рішення сесії № 257-V/2021 від 09.07.2021 року «Про розгляд депутатського звернення Танасійчука Т.М.», і читати в такій редакції: «1. Підтримати депутатське звернення Танасійчука Тараса Мирославовича  стосовно надання дозволу на очищення та облагородження водойм «Прало» та «Глинниця». Роботи виконувати своїми силами та з залученням техніки підприємців територіальної громади, а також всіх бажаючих які хочуть допомогти.

2. Оприлюднити це рішення на офіційному веб-сайті сільської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин і охорони природи та з питань охорони здоров’я, дітей, сім’ї, молоді та соціального захисту населення, освіти, культури та спорту.

Сільський голова                                             Ігор МАРТИНЮК