Про організацію та проведення призову громадян на строкову службу осінню 2021 року

Дата: 02.12.2021 15:23

Підгайчиківська сільська рада

Коломийського району  Івано-Франківської  області

РІШЕННЯ

від 23 листопада  2021 року                  №66                                  с. Підгайчики

Про організацію та проведення

призову громадян на строкову

службу осінню 2021 року

У відповідність до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та розпорядження військового комісара Коломийського ОМВК від 12.08.2021 №313-в, виконавчий комітет сільської ради вирішив

ВИРІШИВ :

1.Відповідальним за ведення військового  обліку призовників та військовозобов’язаних на території Підгайчиківської територіальної громади інспектору військового обліку М. Г. Павловській; в Загайпільському старостинському окрузі старості – Р. В. Костюку; в Джурківському старостинському окрузі старості – П. М. Гломбі, здійснити оповіщення призовників та забезпечити явку на медичну комісію в Коломийський ОМТЦК та СП в Івано – Франківській області.

2. У разі відсутності призовників за місцем реєстрації, повістки вручати їх батькам та домовласникам, складати акти за невручення повістки або пояснення батьків про відсутність призовників.

3. Підготувати матеріали вивчення призовників 20.09.2021р.

4. До 10.10.2021р. у відповідність до Постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 №921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» провести звірку з Коломийським ОМТЦК та СП та направити до Коломийського відділу поліції ГУНП в Івано – Франківській звернення щодо громадян, які ухилилися від виконання військового обов’язку, для їх розшуку, затримання і доставки до призовної лільниці Коломийського ОМТЦК та СП.

5. Сприяти доставці до Коломийського ОМТЦК та СП призовників, які призначені у військові команди згідно часу та дати, вказаних у їх повістках про призов.

6. Сприяти ОМТЦК та СП, військовим частинам:

- у проведенні роз’яснювальної роботи серед учнівської молоді щодо умов та порядку проходження строкової та військової служби за контрактом, а також умов та порядку проходження строкової та військової служби за контрактом, а також умов вступу у вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів Збройних Сил України, інших утворень відповідно до законів України військових формувань;

- у розміщенні на території Підгайчиківської територіальної громади, зокрема у адміністративних приміщеннях інформаційно – рекламних матеріалів щодо проходження строкової та військової служби за контрактом;

7.Забезпечення безумовне виконання відповідальним особам вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 №921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військового обов’язку.

8. Контроль за виконання рішення покласти на заступника сільського голови Марціновського Романа Михайловича.

Заступник сільського голови                                 Роман Марціновський