Про покладання обов’язків щодо вчинення нотаріальних дій на території Підгайчиківської сільської ради

Дата: 02.12.2021 15:03

Підгайчиківська сільська рада

Коломийського району  Івано-Франківської  області

РІШЕННЯ

від 23 листопада  2021 року                 №73                                  с.Підгайчики

Про покладання обов’язків щодо вчинення

нотаріальних дій на території

Підгайчиківської сільської ради

Відповідно до частини першої статті 38 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Порядку вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування», затверджених наказом  Міністерства юстиції України від 11.11.2011 №3306/5 (зі змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства юстиції від 17.09.2015 №1784/5), у зв’язку із відсутністю нотаріусів у населених пунктах Підгайчиківської громади виконавчий комітет Підгайчиківської сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Покласти повноваження по вчиненню нотаріальних дій: стосовно вжиття заходів щодо охорони спадкового майна: посвідчення заповітів (крім секретних); видачі дублікатів посвідчених уповноваженою особою документів; засвідчення справжності підпису на документах на території Підгайчиківської сільської ради   покласти на:

1.1.Андрусяка Богдана Богдановича – секретаря Підгайчиківської сільської ради.

1.2.Гломбу Петра Михайловича – старосту Джурківського старостинського округу Підгайчиківської сільської ради.

1.3.Костюка Руслана Васильовича – старосту Загайпільського старостинського округу Підгайчиківської сільської ради.

2. З метою недопущення дублювання номеру нотаріальної дії на території Підгайчиківської сільської ради в журналі реєстрації нотаріальних дій та упорядкування нумерації територіального розмежування населеного пункту громади, в якому вчинено нотаріальну дію, для реєстрації нотаріальних дій використовувати такі реєстраційні індекси:

2.1.на території Джурківського старостинського округу Підгайчиківської сільської ради  - номер нотаріальної дії -1;

2.2.на території Загайпільського старостинського округу Підгайчиківської сільської ради – номер нотаріальної дії – 2.

3.Відповідальним за вчинення нотаріальних дій :

- в своїй роботі керуватися законами України, постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, наказами Міністра юстиції України та іншими нормативними актами та загальними правилами вчинення нотаріальних дій посадовими особами органу місцевого самоврядування згідно з додатком:

- згідно частини другої статті 8 Закону України «Про нотаріат» зберігати нотаріальну таємницю, навіть якщо діяльність обмежується наданням правової допомоги чи ознайомленням з документами і дія, що прирівнюється до нотаріальної, не вчинялась;

- відповідно до статті 9 Закону України  «Про нотаріат» не можна вчиняти нотаріальні дії на своє ім’я і від свого імені, на ім’я і від імені свого чоловіка, його та своїх родичів (батьків, дітей, онуків, діда, баби, братів, сестер), а також на ім’я і від імені даного органу місцевого самоврядування.

4.Контроль за виконання даного рішення залишаю за собою.

Заступник сільського голови                      Роман МАРЦІНОВСЬКИЙ