З Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2021 15:03

Сьогодні в країні відзначається всеукраїнське свято – День працівників культури та майстрів народного мистецтва. У цей день ми висловлюємо свої почуття любові, поваги і шанування всім колегам. Без зайвої скромності відзначимо, що всі ми робимо наш світ кращим, чистішим, добрішим, змушуючи душі людські співати, злітати до небес, і там парити. Наша робота схожа на молитву, вона безцінна і незамінна! Нашими стараннями життя стає привабливішим і різноманітніше, вона пов’язує народи, країни, весь Світ в єдине ціле! Бажаємо вам, колеги, творчих успіхів, інноваційних ідей, нестандартних рішень, нових висот і невичерпного натхнення!

З повагою  сільський голова Ігор Мартинюк та депутатський корпус Підгайчиківської сільської ради