Виробництво будівельної продукції підприємствами Івано-Франківської області у січні–вересні 2021 року

Дата: 05.11.2021 14:42

Головне управління статистики інформує. У  січні–вересні 2021р. обсяг виробленої будівельної продукції підприємствами області склав 2909,3 млн.грн або 2% загальнодержавного обсягу будівництва. За обсягом виробленої будівельної продукції Івано-Франківщина посіла 11 місце  серед регіонів України.

Індекс будівельної продукції порівняно з січнем–вереснем 2020р. становив 112,2%, що відповідає 6 місцю серед регіонів держави. У будівництві  будівель у січні–вересні 2021р. порівняно з відповідним періодом попереднього  року відбулось зростання  на 15,8%,  у  тому  числі житлових –  на 16%, нежитлових – на 15,6%. Обсяги виробленої будівельної продукції з будівництва інженерних споруд зросли на 8,9%.

Обсяги нового будівництва становили 37,8% від загального обсягу виробленої будівельної продукції, ремонту (капітального і поточного) – 26%, реконструкції та технічного  переоснащення – 36,2%.

Довідки за телефоном: (0342) 79-20-06; e-mail:

ifgus@ifstat.gov.ua

Більше інформаціїі: https://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-BUD.htm