ПІДГАЙЧИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА СТАЛА УЧАСНИКОМ ПРОЄКТУ «ЗЕЛЕНА ПЛАНЕТА З МХП»

Дата: 01.11.2021 15:00

Благодійний фонд «МХП-Громаді» оголосив Всеукраїнську екологічну акцію з озеленення сільських територій «Зелена планета з МХП».

Підгайчиківська сільська рада стала учасником проєкту всеукраїнської акції «Зелена планета з МХП». БО «БФ «МХП-Громаді» надав для нас 45 саджанців туї, ялівця та липи, які розподілені по території громади. Саме в листопаді 2021 року на території Підгайчиківської сільської ради було висаджено 23 саджанці туї, ялівця, в с. Загайпіль біля ЗДО Сонечко було висаджено 7 саджанців туї та в с. Джурків біля Джурківської гімназії було висаджено 15 саджанців липи.

У висадці саджанців приймали участь Голова сільської ради, заступник голови, Директор комунального господарства, старости ТГ та інші жителі громади.

«Зелена планета з МХП» – це приклад співпраці громади і бізнесу. Громада виявляє бажання покращити благоустрій на місцях, а бізнес допомагає реалізувати таке прагнення.