Про підготовку об`єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років

Дата: 29.09.2021 10:07

Підгайчиківська сільська рада

Коломийського району  Івано-Франківської  області

РІШЕННЯ

від 20 вересня  2021 року                     61                                   с. Підгайчики

Про підготовку об`єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий  період  2021-2022 років

З метою своєчасної та якісної підготовки об`єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років,  керуючись ч. 1 ст. 52 ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Підгайчиківської сільської  ради:

ВИРІШИВ:

1.Розпочати опалювальний сезон у закладах дошкільної освіти Підгайчиківської сільської ради з 18.10.2021 року.

2. Розпочати опалювальний сезон для всіх інших установ Підгайчиківської сільської ради з 01.11.2021 року:

- заклади загальної середньої освіти;

- заклади культури;

- старостинські округи;

- амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Підгайчики.

3.Керівнику: ТзОВ «Європейська енергетична компанія Прикарпаття» - Шекуроку В.Я., забезпечити подачу теплопостачання, та привести у відповідність до стандартів опалювальну систему (трубопроводи опалювальної системи).

4. Керівникам бюджетних установ Підгайчиківської сільської ради: щоденно подавати показники використання газу та тепла (гігокалорій) до відділу фінансів, економіки Підгайчиківської  сільської ради

5. Виходячи з кліматичних умов, згідно норм санітарного законодавства та інших нормативних документів при середньодобовій температурі протягом трьох діб зовнішнього повітря більше +8° С опалення приміщень звести до мінімуму, а при необхідності призупинити.

5.1. В період локдауну, канікул з 23.11.2021- 01.12.21 року, 31.12.21-16.01.22 року, державні та релігійні свята, а також вихідні дні з 1200 год. п’ятниці по неділю 1700 годин, опалення звести до мінімуму, а при температурі повітря +8 0С призупинити.

5.2. Облік  гігакалорій в опалювальний період здійснювати при виході теплої води з системи опалення.

5.3. Для здійснення контролю за роботою котелень в опалювальний сезон створити робочу групу по перевірці котелень із числа членів виконкому та депутатів Підгайчиківської сільської ради в кількості 5 чоловік.

6. З метою забезпечення якісного обслуговування доріг в зимовий період укласти договори із власниками (фізичні, юридичні особи) снігоочисної техніки (грейдера, екскаватори, та інша техніка ), для розчищення доріг від снігу.

6.1 Провести закупівлю паливно-мастильних матеріалів для проведення розчищення доріг Підгайчиківської сільської ради.

7. Контроль за виконання даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                       Ігор МАРТИНЮК