Звіт про роботу сектору освіти, молоді та спорту, культури, туризму за 2020/2021 навчальний рік

Дата: 29.09.2021 10:06

Підгайчиківська сільська рада

Коломийського району  Івано-Франківської  області

РІШЕННЯ

від 20 вересня  2021 року                  №63                              с. Підгайчики

Звіт про роботу сектору освіти,

молоді та спорту, культури, туризму

за 2020/2021 навчальний рік

Заслухавши інформацію про роботу сектору освіти, молоді та спорту, культури, туризму Підгайчиківської сільської ради, виконавчий комітет

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію сектору освіти, молоді та спорту, культури, туризму Підгайчиківської сільської ради взяти до відома ( додається ).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на завідувача сектору освіти, молоді та спорту, культури, туризму Лідію Мандрусяк.

Сільський голова                                                  Ігор МАРТИНЮК

про роботу сектору освіти, молоді та спорту, культури, туризму

Підгайчиківської сільської ради

за 2020/2021 навчальний рік

У 2020/2021 н. р. у Підгайчиківській ТГ функціонувало 6 закладів освіти, зокрема 1 ліцей, 2 гімназії, 1 початкова школа, 2 ЗДО та 1 дошкільний підрозділ Джурківської гімназії, який був ліквідований та утворений Джурківський ЗДО, які охоплювали освітнім процесом 512 учнів та 161 вихованця.

Мережа ЗДО представлена у вигляді таблиць.

Назва ЗДО

Режим роботи

Групи

Кількість дітей у групах

Кількість груп

Проектнакількістьмісць (потужність)

Кількість дітей

1.

Джурківська гімназія (дошкільний підрозділ)

Дошкіль-на

15

40

35

2.

Загайпільський заклад дошкільної освіти (ясла-садок)"Сонечко"

Призупинено на час ремонту

Дошкіль-на

15

40

35

3.

Підгайчиківський заклад дошкільної освіти (ясла-садок)"Колосок" Підгайчиківської сільської ради

08.00-18.30

Дошкільна

18

73

129

91

Кількість працівників у ЗДО

Повна назва ЗДО, включаючи ЗЗСО з дошкільними підрозділами

Всього працівників

З них:

педпрацівників

непедагогі-чних працівників

1

Загайпільський ЗДО ( ясла - садок) «Сонечко»

8

2

Підгайчиківський ЗДО ( ясла - садок)  «Колосок»

27

16

3

Джурківська гімназія ( дошкільний підрозділ)

21

60

Джурківськагімназія

30

У 2020/2021 н.р. заклади освіти закінчили 56 випускників 9-тих класів та 11 випускників 11 класів.

Всі заклади освіти, крім Назірнянської початкової школи, були забезпечені гарячим харчуванням. За державні кошти харчувалися діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти, батьки яких є учасниками антитерористичних операцій, учасниками бойових дій або загинули під час виконання службових обов'язків у зоні проведення АТО, діти з малозабезпечених сімей. Норми харчування у закладах освіти контролювали медичні працівники та особи, призначені наказом керівника закладу.

На виконання програми «Шкільний автобус» забезпечено підвозом 30 учнів, що становить 100% потреби.

Сектор освіти, молоді та спорту, культури, туризму організував оздоровлення 1дитини з с. Пищаче Демчук Тетяну Миколаївну, яка оздоровилася в дитячому табору відпочинку «Артек Прикарпаття»  м. Трускавець на безоплатній основі.

У зв'язку з пандемією були відмінені Всеукраїнські олімпіади, конкурси та всі масові заходи.

Дуже приємно, що ми не маємо росту злочинності серед школярів. У всіх закладах освіти чітко ведуться соціально – педагогічні паспорти.

Спортивна діяльність

Фізична культура і спорт є важливою складовою частиною виховного процесу дітей і підлітків, учнівської та студентської молоді та відіграють значну роль у зміцненні здоров'я, підвищенні фізичних і функціональних можливостей організму людини, забезпеченні здорового дозвілля, збереженні тривалості активного життя дорослого населення.

У громаді проводиться робота, спрямована на стабілізацію розвитку масової фізичної культури і спорту, збереження та примноження всіх складових її діяльності.

24 травня 2021р. на стадіоні с. Загайпіль відбувся ветеранський футбольний турнір за участі команд з с Загайпіль, с. Гвіздець та с. Матеївці.

Наша громада долучилася до проведення навчально – тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту та виділила 10 000 гривень для цього.

Під час святкування Дня незалежності України була організована спортивна локація, в яку входили такі спортивні змагання: міні – футбол, теніс, волейбол та перетягування канату.

При будинках культури організовані гуртки, які сприяють розвитку спортивного духу населення, такі як: тенісний гурток в с. Назірна, гуртокфітнесу в с. Загайпіль.

Населення громади має можливість використовувати стадіони та спортзали при закладах освіти для оздоровлення.