Про підготовку закладів освіти Підгайчиківської сільської ради до нового 2021-2022 навчального року

Дата: 29.09.2021 10:02

Підгайчиківська сільська рада

Коломийського району  Івано-Франківської  області

РІШЕННЯ

від 31 серпня  2021 року                     №51                           с. Підгайчики

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення організованої роботи закладів освіти Підгайчиківської сільської ради у новому 2021-2022 навчальному році, виконавчий комітет Підгайчиківської сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Завідуючій сектором освіти, молоді та спорту, культури, туризму Лідії Мандрусяк, керівникам закладів загальної середньої освіти, дошкільної освіти вжити заходів щодо якісної підготовки освітніх закладів до початку нового 2021-2022 навчального року (додається):

1.1. Провести звіти керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти перед педагогічними колективами, батьками та громадськістю, засобами масової інформації.

1.2. Провести аналіз об’їзду закладів загальної середньої освіти, дошкільної освіти та оформити акти готовності  закладів освіти до нового 2021-2022 навчального року.

1.2. Сформувати мережу закладів освіти на 2021-2022 навчальний рік (до 31 серпня 2021 року).

1.3. Провести облік дітей шкільного віку та учнів відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017р. № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів»

(до 3 вересня  2021 року).

1.4. Проаналізувати стан охоплення дітей дошкільною освітою та вжити невідкладних заходів щодо максимального залучення дітей п’ятирічного віку до різних форм дошкільної освіти (до 14 вересня 2021 року).

1.5. Проаналізувати стан здобуття повної загальної середньої освіти та вжити заходів щодо продовження навчання і працевлаштування випускників шкіл, особливо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (до 14 вересня 2021 року).

1.6. Вжити заходів щодо забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітей з особливими потребами та продовжити роботу щодо організації інклюзивного навчання.

1.7. Забезпечити створення належних умов для організації дистанційного навчання учнів 1-11 класів.

1.8. Забезпечити неухильне дотримання правил техніки безпеки та санітарно-гігієнічних норм, протиепідемічних заходів в освітніх закладах для збереження і зміцнення здоров’я дітей.

1.9. Забезпечити оформлення паспортів готовності освітніх закладів до нового опалювального сезону (до 10 вересня 2021 року).

2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на Лідію Мандрусяк.

3. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                   Ігор МАРТИНЮК