Про внесення змін до бюджету Підгайчиківської сільської територіальної громади на 2021 рік

Дата: 28.09.2021 13:53

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

Про внесення змін до бюджету

Підгайчиківської сільської

територіальної громади на 2021 рік

Керуючись п.7 ст.78 Бюджетного кодексу України, ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Підгайчиківської сільської ради від 24 грудня 2020 року № 62-І/2020 «Про  бюджет Підгайчиківської сільської територіальної громади на 2021 рік», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Збільшити дохідну частину бюджету Підгайчиківської сільської територіальної громади головному розпоряднику Підгайчиківській сільській раді по загальному фонду за КБКД 41053300 «Субвенція з місцевого бюджету на утримання об'єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування» на суму 10 000,00 гривень

2.Внести зміни в бюджетні призначення головному розпоряднику бюджетних коштів Підгайчиківській сільській раді в саме: збільшити бюджетні призначення по загальному фонду КПКВМБ 0111151 «Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів за рахунок коштів місцевого бюджету» по КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» - 10000,00 гривень, Рішення сесії Отинійської селищної  ради  №353-10/2021 від 30.06.2021 року.

4. Внести зміни в бюджетні призначення головному розпоряднику бюджетних коштів Підгайчиківській сільській раді в саме: збільшити бюджетні призначення по загальному фонді  КПКВК0111151 «Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів за рахунок коштів місцевого бюджету» по КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» - 10000,00 гривень, Рішення сесії Матіївецької сільської ради  від 08.07.2021 року №220-VІІ/2021 року.

5. Фінансовому відділу Підгайчиківської сільської ради  внести відповідні зміни до розпису доходів та видатків бюджету Підгайчиківської сільської територіальної громади.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з питань планування, податків, фінансів, бюджету та соціально - економічного розвитку (голова комісії – В.Сметанюк ).