ВАКАНТНІ ПОСАДИ

Дата: 06.09.2021 14:44

Підгайчиківська сільська рада

територіальної громади

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

осіб органів місцевого самоврядування

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169, з метою забезпечення конституційного  права  рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується конкурс на заміщення вакантних посад апарату Підгайчиківської сільської ради та її виконавчих органів:

1. Провідного спеціаліста сектору земельних відносин та архітектури Підгайчиківської сільської ради.
  2. Завідувача сектору замельних відносин та архітектури Підгайчиківської сільської ради.
  3. Начальника відділу - головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності Підгайчиківської сільської ради.

Умови конкурсу:

Кваліфікаційні вимоги:
•    громадянство України;
• вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
•    стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування, державній службі, та за фахом не менше 3-ох років;
•    знання діючого законодавства України професійного спрямування;
•    вільне володіння державною мовою;
•    упевнене користування ПК.

Особам, які претендують на зайняття вакантної посади, необхідно надати такі  документи:

•    заяву про участь у конкурсі;
•    автобіографію;
•    особова картка (Форма П-2 ДС) із відповідними додатками
•    дві фотокартки розміром 4x6 см;
•  копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
•    копію документа, який посвідчує особу;
•    копію реєстраційного номера облікової картки платника податків;
•    копія військового квитка за наявності;
•  на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання  корупції»

Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади з 06.09.2021 року по 05.10.2021року.

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», а також  законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.

Прийом документів та додаткова інформація, щодо пакету документів для участі в конкурсі та основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: с. Підгайчики, вул. Соборна, 12А, Коломийського району Івано-Франківської області.