Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Підгайчиківської сільської ради у І півріччі 2021року від 20 липня 2021 року

Дата: 16.08.2021 14:51

Підгайчиківськасільська рада

Коломийського районуІвано-Франківськоїобласті

Виконавчийкомітет

РІШЕННЯ

від 20 липня  2021 року                 № 43                                     с. Підгайчики

Про роботу із зверненнями громадян,

що надійшли до виконавчого

комітету Підгайчиківської сільської ради

у І півріччі 2021року

Керуючись пунктом 1 частини «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України від 07.02.2008року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», заслухавши та обговоривши інформацію керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Підгайчиківської сільської ради Базюк Л. Г. про роботу із зверненнями громадян, з метою підвищення ефективності роботи із зверненнями громадян, забезпечення належного рівня, ефективного вирішення питань, що порушуються громадянами та враховуючи вимоги чинного законодавства, виконавчий комітет сільської  ради

В И Р І Ш И В:

1.Інформацію про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Підгайчиківської сільської ради  за перше півріччя 2021року, взяти до уваги (додається).

2.Керівникам структурних підрозділів, установ та організацій сільської ради посилити контроль за виконанням ст.20 Закону України «Про звернення громадян».

3.Графік прийому громадян  з особистих питань керівниками сільської ради затвердити (додається).

4.Графік прийому громадян з особистих питань начальниками та спеціалістами відділів, структурних підрозділів, старостами сіл  затвердити (додається).

5.Керівництву  сільської ради , старостам сіл вжити невідкладних заходів щодо забезпечення реалізації конституційних прав громадян на письмові звернення та особистий прийом, обов’язкове одержання  обґрунтованої відповіді, неухильного виконання норм Закону України «Про звернення громадян».

6.Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                               Ігор МАРТИНЮК

Додатокдо рішення

виконкомусільської

ради  №43

від  20 липня 2021р.

про звернення громадян, що надійшли до виконкому

Підгайчиківської сільської ради у І півріччі 2021 року

Виконавчим комітетом Підгайчиківської сільської ради  протягом І півріччя 2021року здійснювалися заходи, направлені на реалізацію громадянами конституційного права на звернення та виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

За І півріччя 2021року до виконкому Підгайчиківської сільської ради надійшло  229звернень громадян. З них – земельні 187, колективні звернення – 6, депутатські звернення – 4, грошові – 32.Із усіх звернень  вирішено позитивно - 198; відмовлено у задоволенні – 4 звернень, на 25 письмових звернень заявникам дано обґрунтовані відповіді з роз’ясненнями щодошляхів їх вирішення, на 34 усних звернень дано роз’яснення керівниками сільської ради.За звітний період було зареєстровано 5 письмових колективних звернень. У І півріччі 2021року до сільської ради  поступило 2 повторні звернення.

У зверненнях порушувалися такі питання: земельних відносин – 187звернень, соціального захисту населення – 44,житлової політики – 8 звернень,захисту прав дітей – 15 звернень, з інших питань – 26 звернень.

На особливому контролі у виконкомі сільської ради перебуває питання звернень громадян пільгових категорій. Так, протягом І півріччя 2021року поступили звернення:

-від учасників та інвалідів війни, учасників бойових дій – 2;

-від інвалідів І,ІІ,ІІІ групи – 18;

-від ветеранів праці – 1;

- діти – інваліди – 6;

- від членів багатодітних сімей, одиноких матерів-22,

матерів-героїнь – 1;

-від учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи –5.

Такі звернення згідно з вимогами чинного законодавства розглядалися першочергово.

Забезпечення всебічного розгляду звернень громадян, вирішення порушених проблем, задоволення законних прав та інтересів громадян є одним із пріоритетних завдань органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, відповідальним обов’язком їх посадових осіб, фактором забезпечення суспільно-політичної  та економічної стабільності.

Керуюча справами

(секретар) виконавчого комітету                             Любов Базюк

ГРАФІК

прийому громадян з особистих питань керівниками