Повідомлення щодо виявлення невідповідної продукції

Дата: 30.06.2021 16:31

До Головного  управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшов лист Держпродспоживслужби щодо виявлення невідповідної  харчової продукції (філе  лосося  охолодженого на шкурі, філе риби масляної холодного копчення, упакованої під вакуумом, креветки заморожені) за мікробіологічними показниками, зокрема виділено Salmonella та підтверджено перевищення загальної бактеріологічної забрудненості, виробництва ТОВ «Мостард» (03126, м. Київ, вул. Академіка Білецького, 34).

Головне  управління попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів".