ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ проєкту регуляторного акта проекту рішення Підгайчиківської сільської ради

Дата: 10.06.2021 09:45

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

проєкту регуляторного акта проекту рішення Підгайчиківської сільської ради

«Про встановлення місцевих податків і зборів

на території Підгайчиківської сільської ради»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення з 10 червня 2021 року на офіційному веб-сайті Підгайчиківської сільської ради проєкту рішення Підгайчиківської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Підгайчиківської сільської ради» з аналізом його регуляторного впливу.

З текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися  в  приміщенні Підгайчиківської сільської ради за адресою: вул. Соборна, 12А, с. Підгайчики, Коломийський район, Івано-Франківська область,  78256 а також на сайті Підгайчиківської сільської ради за електронною адресою: http://pidgaychykivska.gromada.org.ua/ в розділі «Регуляторна політика»/  «Оприлюднення проектів регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції приймаються впродовж одного місяця з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу в письмовій формі за поштовою адресою: вул. Соборна, 12А, с. Підгайчики, Коломийський район, Івано-Франківська область,  78256 від фізичних осіб за особистим підписом; від юридичних осіб – на фірмових бланках, (при наявності печатки) завірені печаткою.

Телефон для довідок: (03433) 65-2-84.