ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

Дата: 08.06.2021 11:28

ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Дорогі учні, вчителі та випускники!

Від імені Підгайчиківського сільського голови, депутатського корпусу та виконавчого комітету  щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника.

Свято особливе для всіх – учнів, вчителів, батьків

Сьогодні перегортаємо ще одну сторінку славного освітянського літопису. Закінчився 2020-2021 навчальний рік. Попереду найдовші та найтепліші канікули.

Останній шкільний дзвоник для випускників - початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.

Дякую батькам, які дбали про виховання своїх дітей, учителям — за натхненну працю, за чуйне ставлення до своїх вихованців, за віру в їхні здібності й обдарування. Бажаю, щоб ви завжди відчували радість удач і заслужену гордість за невтомну працю.

Бажаю всім віри і впевненості у завтрашньому дні. Зичу вам добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках.

З повагою сільський голова Ігор Мартинюк