Відкриття Пам'ятної дошки с. Загайпіль

Дата: 21.10.2022 19:53

Пам’ять…Таке коротке слово. Вона нетлінна і вічна…. Пам’ять! Гірка пам’ять! Вона ніколи не згасне! Пам’ять! Що ти залишила? Пам’ятники, як символ про тих, хто пройшов війну, хто своїми грудьми прикривав рідну землю.
        Про втрати завжди говорити важко і боляче, але коли із життя ідуть зовсім молоді, то говорити важко і боляче вдвічі. Сьогодні в Загайпільській гімназії появилася пам’ятна дошка, пам’ятний знак, який знову і знову буде нагадувати нам про війну, про померлих людей, про материнське, людське горе.
      Пам’ятна дошка, присвячена Мирославу Романовичу Надураку, який народився 21 жовтня 1984 року в с. Загайпіль, навчався в Загайпільській загальноосвітній школі (тепер Загайпільська гімназія) та героїчно загинув під час наступального бою в с. Слобода – Кухарська Київської області 7 березня 2022року, присвятивши службі в ЗСУ 2 роки свого життя,  захищаючи територіальну цілісність і незалежність рідної землі.
        Ця меморіальна дошка нагадуватиме нам, що треба дякувати тим, хто захищає нас, бо завдяки їм ми живемо добре тут…….. нам тут добре, завдяки всім захисникам…..Дякую, Мирославе, що ти віддав життя за нас…… Дякуємо вам, батьки, що виховали героя України.
      Будемо пам’ятати тих, хто загинув, заради мирного неба та щасливого майбутнього нашої країни ! Вічна пам'ять героям!